Inspiracja powstania ośrodka

Terapia inna niż wszystkie, bo tworzona z pasją i empatią do drugiego człowieka.

Głównym i najważniejszym celem powstania ośrodka jest drugi człowiek. Trafia on w sidła uzależnienia i traci kontakt z rzeczywistością, a jego samodestrukcja postępuje bez świadomości kontroli. To tym ludziom pragniemy pomagać, to im potrafimy pomóc.

Program , który stworzyliśmy, ma na celu indywidualne podejście do każdego z pacjentów. To jedyna droga pomocy w tych trudnych i często desperackich próbach w szukaniu pomocy i bezskutecznym radzeniem sobie z problemem, którym są owładnięci. Każdy pracownik naszej kliniki uzależnień pojawił się tutaj z misją, przepełniony empatią dla drugiego człowieka. I to, myślę, jest naszą największą siłą dającą wszystkim uzależnionym ludziom nadzieję na nowe, lepsze życie.

Alkohol , narkotyki, leki hazard to używki traktowane przez ich ofiary jako „mój przyjaciel”, „to jedyne, co mam”, „tyle mi zostało”.

To kłamstwo, to złudzenie i zatracenie. Wpływ na korę mózgową właśnie tych używek, które mówią często to, co chcemy usłyszeć, a jest to nie prawdą. Uzależnienie powoduje ból, rozpacz, cierpienie, a niejednokrotnie prowadzi do tragedii.

Naszym celem było pokazanie tobie, że to jest błędne myślenie, a jedyną prawdą i drogą jest życie w trzeźwości. O to walczymy z całych sił w naszej misji.

Ośrodek Terapii POD STRZECHĄ… to droga do normalnego życia, nie trać więc czasu.

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7